Jsme malá sokolská jednota, která je součástí České obce sokolské. Naše činnost vychází z bezmála 150leté historie a stále letí dál.

V současné době máme okolo 130 členů, od dětí až po seniory. Ve svých oddílech se zaměřujeme na všestranný rozvoj pohybových dovedností. Velkou roli u nás hraje radost z pohybu a přátelský kolektiv, kde se navzájem podpoříme. Všechna naše cvičení probíhají v tělocvičně v Braníku.

Velkou část naší členské základny tvoří děti. Už od malička jim vštěpujeme zásady fair play, spolupráce a ohleduplnosti. Díky modernímu vybavení můžeme nabídnout pestrou paletu aktivit, zvláště v hodinách školních dětí.

Všechny oddíly jsou vedeny kvalifikovanými cvičiteli, kteří se neustále dovzdělávají. A mnozí z nich působí i jako lektoři v Ústřední škole České obce sokolské.